Spotkanie w Bibliotece- prezentacja regionalnych zabawek oraz strych zdjęć

Dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w pokazie regionalnych zabawek, którymi bawili się nasi rodzice oraz poznali niektóre akcesoria kuchenne (rogalki, wałek, pałkę, maślniczkę itp.) które zademonstrowała im p. Helenka.Na ich twarzach gościł uśmiech oraz lekkie zdumieni e jak niegdyś wyglądały zabawki. Kolejnym punktem naszego spotkania było oglądania prezentacji multimedialnej połączonej z krótkim opisem kapliczek znajdujących się na terenie Ciśca oraz starych zdjęć naszej miejscowości. Dzieci mogły zaobserwować jak wyglądały pola, ubrania, zabawy oraz budynki naszej miejscowości, które znacznie różnią się od współczesnych. Było to bardzo interesujące spotkanie.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast