A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna…

Dnia 4 grudnia do naszego przedszkola zawitał długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Towarzyszyły mu pomocne śnieżynki, które umiliły dzieciom czas przeprowadzając zabawy taneczne dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Po wspólnym wywołaniu Mikołaja dzieci powiedziały piękne wierszyki, zaśpiewały piosenkę oraz zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Jingle bells” z wykorzystaniem małych dzwoneczków na rękach.

Święty Mikołaj z radością obejrzał występ przedszkolaków, po czym przystąpił do rozdawania prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Przedszkolaki z uśmiechem podchodziły do naszego gościa, z którym każdy miał zrobione pamiątkowe zdjęcie.

Na zakończenie spotkania Święty Mikołaj powiedział wszystkim dzieciom, aby były grzeczne przez cały rok, bo może odwiedzić ich ponownie w przyszłym roku!

Dzieci podziękowały Świętemu Mikołajowi i zaprosiły go do naszego przedszkola w przyszłym roku.