Mamy Pierwsze miejsce w konkursie artystycznym „Ale choinka”

Nasze przedszkole brało udział w konkursie artystycznym „Ale choinka” organizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej w Cięcinie. Dzieci wspólnie z nauczycielami wykonali choinkę z papierowych serwetek.  Grupa młodsza ozdobiła ją własnoręcznie wykonanymi aniołkami i serwetkowym łańcuchem a grupa starsza wykonała choineczki z koralików i tasiemek. 20 grudnia komisja obejrzała wszystkie choinki znajdujące się na terenie placówek biorących udział w konkursie. Ogłoszenie wyników odbyło się na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Cięcinie, gdzie nasze przedszkole zajęło 1 miejsce. Zostało nagrodzone radiomagnetofonem, grą zręcznościową dla dzieci oraz bonem o wartości 150 zł na zakup książek i gier dydaktycznych.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast