Przedświąteczne kolędowanie

Właśnie dziś, 21 grudnia odbyło się „przedświąteczne kolędowanie”  w naszym przedszkolu zapanował radosny i świąteczny nastrój. Dzieci  zaprosiły na uroczyste spotkanie  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia rodziców, swoich bliskich oraz gości z których przybyli: ks. Proboszcz W. Nowobilski, ks. Tomasz Drabek pani Helena Karpeta.  Przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniu „Jasełkowym” z zaangażowaniem wcielając się w swoje role. Rodzice mogli podziwiać dzieci w tańcach, śpiewie, wierszach oraz kolędowaniu po góralsku a przygrywał im na swojej heligonce pan Piotr Zeman tata Zosi.  Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim a dzieci otrzymały gromkie brawa.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast