Oglądanie wystawy w Bibliotece środowiskowej w Ciścu

W dzisiejszym dniu dzieci miały możliwość oglądania wystawy prac: serwet, obrusów, poduszek, ozdób okolicznościowych wykonanych haftem krzyżykowym przez mieszkanki naszej miejscowości.

Pani Helenka opowiedziała przedszkolakom o zaprezentowanych dziełach. Następnie wysłuchaliśmy bajki Jana Brzechwy pt. „Tańcowała igła z nitką”, którą ruchem ilustrowały dzieci.  Następnie grupa starszaków pod kierunkiem pani Helenki mogła spróbować swoich sił w haftowaniu. Przy wykorzystaniu siatki budowlanej , drucika- igły oraz włóczki powstały ciekawe wory. Przedszkolakom bardzo się spodobała ta technika, gdyż chętnie chciały dłużej wyszywać.

Autorom prac gratulujemy tak wspaniałego talentu.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast