Dzień Babci i Dziadka w grupie młodszej

Dzień 10 luty w grupie młodszej był wyjątkowy, bowiem przedszkolaki od dawna czekały na spotkanie ze swoimi dziadkami, którzy tłumnie przybyli do naszego przedszkola.

Pod opieką nauczycieli dzieci wystawiły sztukę pt. „Czerwony Kapturek”, nie obeszło się również bez życzeń i piosenek przygotowanych dla naszych gości. Dzieci zaprosiły również swoich dziadków do zabawy, prosząc aby naśladowali ich ruchy, co bardzo dobrze im wyszło. Przedszkolaki samodzielnie wykonały bukieciki dla babć oraz medale dla swoich dziadków, które wręczyli im po skończonym występie. W tak miłej atmosferze przy herbatce i ciasteczku dziadkowie mogli się dowiedzieć „Za co kochają ich wnuki” w specjalnie przygotowanej na tą okoliczność prezentacji. Na niejednej twarzy widać było ogromne wzruszenie i podziw dla tych małych aktorów, co dziadkowie docenili ogromnymi brawami.  Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, pomyślności i do zobaczenia za rok.

Autor: Ewa Figura