Dzień Babci i Dziadka grupa starsza

„Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani się nie kupuje, ale które się ofiarowuje” – Gustaw Flaubert. Miła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie dzieci starszych odbyła się 9 lutego 2016 r. w naszym przedszkolu. Na występy swoich kochanych wnuków przybyło wiele zaproszonych babć i  dziadków. Wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor Irena Szczotka składając przybyłym serdeczne życzenia.

W pięknie udekorowanej sali przedszkolacy z grupy starszej pod kierunkiem pani Renaty przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz taniec. Warto zaznaczyć, że każdy brał czynny udział w przedstawieniu. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie słowno – muzyczne pt. „Królewna Śnieżka” . Treść bajki została przedstawiona w nowoczesnym stylu, gdzie uwzględniono piosenki i taniec, a także zauważalna była wiodąca rola narratorów. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Dziękujmy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Autor: Renata Babick


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast