Dzień Kobiet w przedszkolu

W dniu 9 marca, troszkę spóźnione ale prawdziwie z serduszek dziecięcych płynące życzenia przyjęły wszystkie te „małe” i „duże” kobietki. Przedszkolaki z obu grup na tą okoliczność zaprosili emerytowane panie z naszego przedszkola a mianowicie p. Urszulkę  i p. Halinkę oraz wszystkie panie pracujące w naszym  przedszkolu.

Na tą uroczystość dzieci  przygotowały krótki występ artystyczny; piosenki, życzenia a starszaki wykonały taniec do melodii „Czerwone jabłuszko”. Chłopcy wręczyli wszystkim paniom własnoręcznie wykonane przez dzieci drobne upominki.

Był to bardzo miły dzień a chłopcy oczywiście w tym dniu tak jak w słowach przedszkolnej piosenki „W aniołki się zmieniają, i kwiaty nam kobietkom z uśmiechem szczerym dają”.

 

Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast