Wyjazd do MCK na spektakl pt. „Kubuś Puchatek”

„Prosiaczku-krzyknął Miś Jak tylko Cię zobaczyłem,
wiedziałem, że szykuje się niezła przygoda”

Prawdziwą przygodę przeżyły nasze przedszkolaki udając się 6.04.2016 na spektakl w oparciu o powieść Alana A. Milne pt. „Kubuś Puchatek” do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu. Śledząc losy ogromnej przyjaźni Kubusia, Prosiaczka, Kłapouchego oraz pozostałych mieszkańców Stumilowego Lasu, dzieci poznały historię zaginionego ogona Kłapoucha i ogromną odwagę i poświęcenie jego przyjaciół, którzy to narażając swoje życie próbują go odnaleźć. Całą przygoda oczywiści kończy się dobrze, ale nie brakowało w niej chwil grozy i niepokoju. Dzieci z ogromną uwagą śledziły losy głównych bohaterów a liczne efekty dźwiękowe, świetlne i przepiękne stroje bohaterów sprawiły, iż spektakl wywarł na nich ogromne wrażenie. Nic więc dziwnego, że nagrodziły występując aktorów gromkimi brawami.

Autor: Ewa Figura