Przedszkolaki z wizytą w szkole

Nasze przedszkolaki zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej w Ciścu by wspólnie z uczniami tej szkoły, a naszymi absolwentami  świętować obchody z okazji Dnia Ziemi. Zostaliśmy bardzo miło powitani przez panią dyrektor szkoły, nauczycieli  oraz wszystkich uczniów, którzy to jeszcze nie dawno byli naszymi przedszkolakami.

Dzieci wzięły udział w uroczystym apelu, na którym prezentowały się dzieci z wszystkich klas. Mogliśmy zobaczyć przedstawienie pantomimiczne pt. „Czerwony Kapturek”, tańce motyli, zwierząt leśnych oraz dzieci z mopami, ponadto wysłuchaliśmy wielu piosenki i wierszy o tematyce ekologicznej.

Było to bardzo miłe spotkanie i prócz tego, iż dzieci bardzo dużo się mogły dowiedzieć i nauczyć, poprzez taką współpracę wielu przedszkolakom będzie łatwiej we wrześniu przekroczyć progi szkoły.

„Ziemię mamy tylko jedną

                 Więc szanujmy Ją,

                  Bo cóż z nami stanie się,

                  Gdy zniszczymy własny dom”

G. Skrzypczak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast