Spotkanie w bibliotece

Grupa młodsza wybrała się do Biblioteki Środowiskowej w Ciścu, aby poznać zasady wypożyczania i dbania o książki oraz księgozbiór naszej biblioteki. Wszystkie te cenne rady i wskazówki przekazywała nam Pani Helenka, którą to nasze przedszkolaki doskonale znają, gdyż już nie raz byliśmy gośćmi świetlicy środowiskowej.

Następnie pani Helenka zamieniała dzieci w królewny i rycerzy zakładając im na głowę specjalne opaski i zaczęła czytać książkę o księżniczkach, rycerzach i innych stworach. Dzieci słuchały z zaciekawieniem tych niezwykłych przygód, które napotykały bohaterów książki. Na koniec dzieci wykonały własnoręcznie zakładki do książek i obiecały, iż będą odwiedzały bibliotekę wspólnie ze swoimi rodzicami. Było to bardzo interesujące spotkanie.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast