Dzień sportu

„Zwycięzców nagradza się medalami
Medalu nie kupisz w sklepie,
Żeby go zdobyć to musisz po prostu
ćwiczyć ze wszystkich najlepiej.”

Dnia 17.05.2016 roku, przedszkolaki miały okazję oglądać wystawę w Bibliotece Publicznej w Ciścu, zatytułowaną „Nasi sportowcy- wspomnienie Bolesława Mrozińskiego”. Pani Helenka rozmawiała z dziećmi o medalach, pucharach i dyplomach, które były wyeksponowane na wystawie.

Następnie dzieci mogły same zamienić się w sportowców. Na początek przedszkolaki byli rajdowcami. Po wysłuchaniu bajki pt „Przygody Traktora Wiktora” dzieci kolorowały samochodziki i przyklejały je na tor wyścigowy. Następnie przedszkolni „sportowcy” podzielili się na trzy drużyny: „żabek”, „świnek” oraz „krówek”. Pani Helenka przygotowała dla naszych wychowanków wiele zabaw sportowych, m.in. przechodzenie przez tunel, wyścigi rzędów i wiele wiele innych.

Jak w każdej dyscyplinie sportowej muszą być wygrani. Jednakże dla nas, każdy przedszkolak zdobył pierwsze miejsce. Na koniec przy dźwiękach muzyki, zostały wręczone dzieciom złote medale.

NASZE PRZEDSZKOLAKI SĄ NA ZŁOTY MEDAL!!

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast