Konkurs plastyczny „Las a woda”

19 maja miała miejsce uroczysta gala rozdania nagród w konkursie plastycznym Nadleśnictwa Węgierska Górka pt. „Las a woda”.

W tegorocznym finale konkursu na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamesznicy wzięły udział również nasze przedszkolaki: Nadia Duraj, Konrad Strychalski, Milena Piela, Maja Ziętek, Marcelina Jędrzkiewicz, Weronika Wandzel, Miłosz Babicki. W uroczystej gali uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, grono pedagogiczne z placówek edukacyjnych objętych działalnością Nadleśnictwa rodzice, oraz organizatorzy- leśnicy z Nadleśnictwa Węgierska Górka. Indywidualnego wręczenia nagród dla każdego z laureatów dokonał Zastępca Nadleśniczego Wojciech Motyka.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamesznicy przygotował specjalnie na tę okazję bogaty program artystyczny. Przygotowano także wystawę prac laureatów.

Autor: Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast