Wyjazd rodzinny do ENERGYLANDII w Zatorze

Dnia 24.05.2016  wraz z  dziećmi z naszego przedszkola i ich rodzicami odwiedziliśmy Rodzinny Park Rozrywki „ENERGYLANDIA” w Zatorze. Mieliśmy okazję skorzystać   z   atrakcji  ze strefy dla najmłodszych, strefy familijnej oraz strefy ekstremalnej.

Zarówno miłośnicy  dużej adrenaliny jak  i ich przeciwnicy mogli znaleźć coś dla siebie. Od karuzel po kino 7D  oraz widowiska  połączone z postaciami  z  bajek.  W „Bajkolandii” dzieci przeniosły się w  świat księżniczki Sisi, spływać mini spływem wodnym „Wyspa Skarbów” oraz  zdobyć „Krainę Krasnali”. Starsi mogli skorzystać  z wspaniałych Roller Coasterów.   Gdy nastało zmęczenie można było skorzystać z wielu punktów gastronomicznych.

Wycieczkę  uznajemy za bardzo udaną, zwłaszcza że dopisywała nam przepiękna wakacyjna temperatura. Aż nie  chciało się  wracać do domów.

 

Autor: Katarzyna  Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast