Dzień Dziecka w przedszkolu

Kochane dzieci
Pierwszy czerwca dzień radosny,
kwitną kwiatki, słońce świeci…
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola nr 1 w Ciścu

1 czerwca nasze przedszkolaki, jak i  wszystkie inne dzieci obchodziły swoje święto. Z tej okazji nie zabrakło i w naszym przedszkolu szalonych zabaw i atrakcji. Dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych bawiąc się przy różnego rodzaju muzyce. Gdy nastało zmęczenie czekał już na nich słodki poczęstunek. Natomiast popołudniu odbył się wielki turniej sportowy, gdzie  dzieci mogły wykazać się zręcznością, szybkością, sprytem biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych min. skoki w workach, bieg z jajkiem, skoki na piłkach, wyścig „gąsienic” . Z twarzy dzieci ani na chwilę nie znikał uśmiech i tak dobiegł końca dzień pełen wrażeń, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast