Skakaniec – Dmuchaniec

Na największą atrakcję z okazji Dnia Dziecka w tym roku nasze przedszkolaki musiały czekać wyjątkowo długo. Z powodu brzydkiej pogody termin przekładaliśmy kilka razy. W końcu jednak doczekaliśmy się na słońce i w czwartek, 23 czerwca – w ogrodzie przedszkolnym pojawiła się długo oczekiwana atrakcja, czyli „skakaniec-dmuchaniec”.

Dzieci mogły do woli skakać  i zjeżdżać, a w międzyczasie odpoczywały w cieniu drzew w naszym ogrodzie przedszkolnym, bawiły się wykorzystując nasze urządzenia oraz budowały ogromny zamek z piasku. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwały wychowawczynie i państwo obsługujący to urządzenie. Był również słodki poczęstunek i dużo picia.

Zabawka została nam udostępniona dzięki uprzejmości rodziców.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast