„Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja…” – pożegnanie starszaków

 

„Gdy maj nadchodzi i kwitną kwiatki
A ty już kończysz swe siedem lat
Żegnasz zerówkę lub sześciolatki
I zaraz ruszysz dalej w świat…”

W dniu dzisiejszym od samego rana można było poczuć, że będzie on na pewno wyjątkowy. Dziesięcioro naszych przedszkolaków  uroczyście zakończyło naukę  w przedszkolu, by po wakacjach  rozpocząć edukację w szkole.

            Starszaki rozpoczęły uroczystość pięknym tańcem. Następnie oddały głos grupie młodszej, która pożegnała ich krótkim programem artystycznym, a na koniec siedmiolatki otrzymały od młodszych kolegów drobny upominek. Kolejnym punktem pożegnania starszaków było  przedstawienie inscenizacji pt. „Wyjeżdżamy  na wakacje” połączonego ze śpiewem i tańcem.  Na zakończenie pani dyrektor  wraz  z  wychowawczynią wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, książki oraz inne drobne upominki.

            Naszym  absolwentom  życzymy  samych  sukcesów w szkole, a w wolnej chwili zapraszamy do odwiedzania młodszych kolegów  oraz wspólnej zabawy.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast