Bal Andrzejkowy w przedszkolu

Wiek przedszkolny, to na pewno nie czas na poważne myślenie o zamążpójściu czy ożenku, ale na myślenie o wspaniałej zabawie, ciekawych konkursach – jak najbardziej tak. 25 listopada br. w naszym przedszkolu również obchodziłyśmy uroczystość andrzejkową. Na tę okoliczność został odczytany list od wróżki, która za pośrednictwem swoich poddanych „nietoperzy” przesłała dzieciom rozmaite wróżby.

Przedszkolaki mogły się dowiedzieć kim zostaną w przyszłości, poznawały cechy, które ich charakteryzują oraz kto pierwszy z nich wyjedzie w niespodziewana podróż. Oczywiści nie mogło obyć się bez tańców przy skocznej i wesołej muzyce.

Dzieci wspaniale się bawiły, o czym świadczy uśmiech na ich twarzach i już z niecierpliwością czekają na następny bal.

Listopad, gdy już kończy dzień i gwiazdka się pokaże,

spotkamy się przy blasku świec tak, jak tradycja każe.

Zaszczeka pies i buty staną w rzędzie

na wodę wosk poleje się i tajemniczo będzie.

Niech wieczór ten obieca nam dni piękne i los nowy,

niech spełnią się najlepsze z wróżb w ten wieczór andrzejkowy

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast