Teatrzyk „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

W ostatnim czasie odwiedzili nas profesjonalni aktorzy z Krakowa z teatrzykiem pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie jak należy zachować się podczas oglądania przedstawienia, zapoznając się także z formą teatrzyku kukiełkowego.

Piękna scenografia i postacie kukiełkowe pozwoliły przedszkolakom przenieść się w bajkowy świat Królewny Śnieżki. Widać było, że dzieciom ogromnie podoba się przedstawienie, świadczyły o tym uśmiechy i zadowolenie widniejące na ich twarzach.

Za górami, za lasami, za rzeczką żył dobry król ze swoją córeczką.

Białą buzię dziewczynka miała i dlatego Śnieżka się nazywała…”

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast