Zajęcia otwarte w grupie młodszej

W czwartek 9.02 w grupie młodszej odbyły się zajęcia otwarte, na które zostali zaproszeni wszyscy rodzice. Oczywiście nie zawiedli nas i tym razem licznie przybywając do przedszkola. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich możliwości i umiejętności aktywnie uczestnicząc w zajęciach. Wykazały się dobrą znajomością baśni i bajek, logicznym myśleniem, umiejętnościami przeliczania, określania położenia jak i oczywiście zdolnościami tanecznymi i plastycznymi. Atmosfera na zajęciach była bardzo miła.

Przedszkolaki chętnie zapraszały rodziców do wspólnej zabawy i korzystały z ich wiedzy i pomocy w trakcie zajęć. Rodzice bardzo wnikliwie przyglądali się swoim pociechą jak i pozostałym przedszkolakom. Dzięki tego typu działaniom mają oni możliwość zaobserwowania swojego dziecka na tle grupy, mogą dokonać oceny pracy nauczyciela jak również zaobserwować z czym dzieci mają problemy i trudności. Po rozmowie z rodzicami tego typu zajęcia są często dla nich inspiracją do pracy i zabaw z dzieckiem w domu.

 

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast