Poranek z Okazji Dnia Kobiet

Dzień kobiet i dziewczynek przebiegł w naszym przedszkolu bardzo wesoło. Jak co roku w ten wyjątkowy dzień nasze przedszkolaki, a w szczególności chłopcy chcą wyrazić wdzięczność wszystkim paniom w przedszkolu oraz naszym Panią emerytką. Poprzez recytacje wierszy, wspólny śpiew oraz wesołe tańce dzieci składały życzenia.

Wszyscy nagrodzeni zostali uśmiechem i wielkimi brawami. Chłopcy złożyli również życzenia i wręczyli wszystkim małym i dużym paniom kwiaty. Nie zabrakło również „słodkich niespodzianek”. W tym dniu chłopcy zachowywali się wyjątkowo, a na dziewczęcych buziach malował się uśmiech. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania miłym gestem, słowem, upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

„Święto kobiet, święto kobiet jest najbardziej wyjątkowe,
każda z nas dziś stroi się,gdyż wyglądać pięknie chce.
Bo wtedy chłopaki rozrabiaki w aniołki się zmieniają,
i kwiat nam kobietką z uśmiechem szczerym dają.”

 

Autor: Ewa Figura

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast