„Bukiet dla mamy”- Spotkanie w Bibliotece

Dzień 26 maja jest jednym z najpiękniejszych, ponieważ jest to Dzień Mamy. Właśnie dziś, przedszkolaki udały się do Biblioteki do p. Helenki, która zaproponowała wykonanie dzieciom upominków dla swoich mam.

Jednakże na samym początku chętne dzieci opowiadały o swoich mamach. A skoro spotkanie odbyło się w Bibliotece nie mogło zabraknąć wysłuchania bajki. Tym razem był to utwór Z. Rogoszówny pt. „Dzieci pana majstra”, z którego dowiedzieliśmy się, że każda mama będzie zawsze chronić swoje dziecko, a rodzice bezgraniczne je będą kochać.

Następnie dzieci wykonały bukieciki dla swoich kochanych mam. Nasi wychowankowie bardzo chętnie tworzyły „kwiatową łączkę” i widać było ich niezwykłe zaangażowanie w wykonaną pracę.