Dary lasu

Chyba nikomu nie trzeba przypominać jak cennym darem dla nas ludzi i oczywiście dla zwierząt jest las. Dlatego nasze przedszkolaki z chęcią przystąpiły do wykonania prac na konkurs plastyczny  organizowany przez Nadleśnictwo w Węgierskiej Górce pt. „Dary lasu”

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 30 maja w budynku Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górce. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Nadleśniczego Jana Knapka oraz Dyrektor szkoły Ireny Lach.  Uczniowie tejże szkoły przygotowali piękny występ o tematyce ekologicznej. Spośród 5000 złożonych prac jury doceniło prace aż 4 naszych przedszkolaków:

  • Pawła Kupczaka
  • Aleksandry Kotrys
  • Julii Potasiak
  • Emilii Banaś

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu ich pomysłowości, kreatywności i życzymy dalszych sukcesów.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast