Piknik Rodzinny 2017

Jest to uroczystość bardzo hucznie obchodzona w naszym przedszkolu, gdyż w tym dniu obchodzimy Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka. 10 czerwca na placu zabaw przy Przedszkolu nr 1 w Ciścu zebrały się całe rodziny aby wspólnie świętować.

Przedszkolaki z obu grup przygotowały piękny występ słowno-muzyczny, ponadto dzieci z grupy młodszej przedstawiły krótki kabaret pt. „W rodzinie jak w cyrku lub w kinie” a grupa starsza pantomimę pt „Czerwony Kapturek”. Niestety pogoda spłatała nam figla i w połowie przedstawienia musieliśmy się przenieść do budynku Biblioteki Środowiskowej w niczym to jednak  nie przeszkodziło w dobrej zabawie.

Po występie dzieci, rodzice w „gwiazdorskiej obsadzie” przedstawili wiersz J. Brzechwy „Na straganie” doskonale wcielając się w role warzyw występujących w utworze. Swoją obecnością zaszczycił nas również wójt gminy P. Piotr Tyrlik, P. Helenka oraz radni z naszej wioski.

Nie mogło zabraknąć również zabaw, gier i tańców do których włączyli się również nasi rodzice. Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i głośnymi zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice oraz personel przedszkola. Całą uroczystość uświetniła wizyta animatorki przebranej za klauna cyrkowego, która zabawiała nas swoimi sztuczkami oraz pokaz tańca z hula-hopem.

Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony. 

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast