Warsztaty kreatywno-edukacyjne

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w nietypowych zajęciach, których efektem końcowym pracy dzieci było zrobienie własnych mydełek. Przedszkolaki poznały historię mydła w bardzo ciekawy sposób opowiedzianą przez pani prowadzącą a następnie same przystąpiły do pracy.

Dzieci same mogły wybrać kolor, zapach oraz dodać do niego różne elementy dekoracyjne takie jak kolorowe kuleczki z zapachem, muszelki, mini mydełka, ziarenka kawy i wiele innych.

Warsztaty były  dobrą zabawą dla każdego przedszkolaka ale i również dawały możliwość rozwoju kreatywnego myślenia dzieci. Powstałe mydełka wszystkie dzieci starannie zapakowały i wręczyły rodzicom jaką upominek w trakcie Pikniku Rodzinnego.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast