Pożegnanie przedszkolaków 2017

Jeszcze niedawno byli maluchami, a dzisiaj już starszakami. Rok szkolny 2016/2017 dla czternaściorga sześciolatków dobiegł końca. To właśnie 23 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków.

Dzieci pod opieką wychowawczyni Pani Renaty Babickiej zaprezentowały wspaniały program artystyczny związany z naszą piękną Polską. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz tańców- krakowiaka, kujawiaka, poloneza oraz tańca góralskiego, do którego akompaniował P. Piotr Zeman. Starszaki pod kierunek p. Eweliny Witos zaprezentowały także swoje osiągnięte umiejętności związane z j. angielskim w formie zabaw. Dzieci zarówno od pani  Eweliny jak i od pani Celinki- katechetki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Następnie grupa młodsza pożegnała swoich starszych kolegów przedstawiając krótki program artystyczny i wręczając drobny upominek.

Podczas pożegnań nie odbyło się bez wzruszenia i płynących po policzkach łez. Sześciolatki na pamiątkę otrzymały dyplom ukończenia przedszkola oraz maskotki.

Jeszcze raz pragniemy życzyć naszym wspaniałym sześciolatkom samych sukcesów                 w szkole,  nawiązania wspaniałych znajomości i przyjaźni. A przy okazji, aby nadchodzące wakacje były radosne, słoneczne ale głównie bezpieczne. Abyście przez wakacje nabrali sił i powrócili pełni energii i zapału do nauki w szkole.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast