Wizyta u starszych kolegów w szkole

We wtorek 20 czerwca  grupa dzieci 5,6 letnich wybrała się do SP w Ciścu. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać w najbliższym czasie. Dzieci zostały bardzo miło przyjęte przez panią dyrektor oraz pracowników szkoły. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji przygotowanej przez I klasę oraz ich wychowawczynię p. Edytę Bryś.

Pierwszoklasiści opowiadali o swoich  wrażeniach przeżyciach w szkole, co lubią najbardziej, jakie przedmioty są ich ulubionymi.  Zaprosili również przedszkolaków do zajęcia miejsca w ławkach, by poczuli jak to jest być uczniem oraz obejrzenia swoich książek , zeszytów i piórników. Następnie uczniowie z klasy II zaprosili swoich młodszych kolegów na przedstawienie pt „Rzepka” które przygotowali wraz ze swoją wychowawczynią panią Celiną Motyką.

   Podczas spaceru po szkole dzieci  zajrzały  jeszcze do klas, pracowni komputerowej, stołówki, świetlicy, biblioteki, hali sportowej oraz obejrzały obiekty znajdujące się na zewnątrz z których to najbardziej spodobał się dzieciom plac zabaw.

Pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z młodszymi kolegami.

                                                                                           

Autor:     Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast