Wycieczka do Chorzowa

19 czerwca przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami wyjechały na długo wyczekiwaną wycieczkę do Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Po przekroczeniu bramek Legendii, bo tak teraz nazywa się Wesołe Miasteczko, zaczęliśmy korzystać z atrakcji oferowanych w Chorzowie.

Były śmiechy w tzw „Beczce śmiechu” oraz chwile strachu na „Diabelskim młynie „ czy ogromnych samolotach. Chętne dzieci wraz z rodzicami miały okazję przejechać się odnowioną kolejką linową tzw. „Elką”. Szaleństwom i zabawie nie było końca, aż żal było odjeżdżać. Zmęczeni, opaleni ale z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do naszego kochanego Ciśca.

                                                                              

Autor:   Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast