Światowe Obchody Dnia Przedszkolaka

Te słowa „Hymnu Przedszkolaka” idealnie pasowały do Obchodzonego Święta Naszych wychowanków. Dzień 20 września był pełen uśmiechu, radości, tańców i zabaw.  Dzieci  z radością uczestniczyły w zabawach drużynowych, takich jak: rzut do celu, skoki w workach, bieg z jajkiem czy pokonywanie przeszkód.  

Wszystkie drużyny wspaniale poradziły sobie w zorganizowanych konkurencjach, dlatego każdy przedszkolak otrzymał „Medal Super Przedszkolaka”. Po chwili odpoczynku zabawa trwała dalej, jednakże  już w formie śpiewów i tańców indywidualnych i grupowych oraz w parach. Po złożeniu dzieciom życzeń z okazji ich święta zostały im wręczone pamiątkowe dyplomy.

„Wszyscy swoje święto mają,
tańczą, skaczą i śpiewają.
Przedszkolaki przykład dają,
i też swoje święto mają.

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
w dzień przedszkolaka każdy to wie,
bawi się z nami, kto tylko chce”

 

Autor: Katarzyna Śleziak

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast