Spotkanie z górnikiem, z panem Zygmuntem Motyką

W „Barbórkę” gościliśmy w naszym przedszkolu Górnika, dzięki któremu dzieci zdobyły wiadomości na temat jego ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska czapce górniczej, szpadzie i odznaczeniom,

które górnicy otrzymują za długoletnią, ciężką pracę w kopalni. Oczywiście nasz gość pozwolił dzieciom przymierzyć górnicze czako, być może ktoś w przyszłości będzie go nosić naprawdę. Nie zabrakło słodkiego upominku od naszego Gościa dla wszystkich Przedszkolaków. Wszystkim Górnikom, w dniu ich święta, życzymy wszystkim Górnikom tyle wyjazdów, co zjazdów! A Panu Górnikowi serdecznie dziękujemy za odwiedziny i bardzo ciekawe opowieści o swojej pracy! Zapraszamy za rok!:) 

                                                                                              

Autor: Marta Błażyczek


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast