Bal karnawałowy 2018

W czwartek 25.01, zaraz po śniadaniu nastąpiło nie lada wydarzenie, nasze przedszkolaki zamieniły się w przeróżne postaci z bajek: księżniczki, super bohaterowie, wróżki, i wiele innych. Nie był to byle jaki powód takiej zamiany, tylko BAL KARNAWAŁOWY.

Jak to na balach bywa, nastąpiło uroczyste otwarcie. Wszyscy uczestnicy balu zaprezentowali swoje wspaniałe stroje. Następnie przystąpiliśmy do zabaw tanecznych – „kaczuszki”, „makarena”, „chocolate”, „zorby” i innych  oraz konkursów- taniec z krzesełkami,  tańce na gazetach oraz z balonami.
Po tańcach i zabawach nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Dzieci przy stoliczkach miały czas, aby ugasić pragnienie soczkiem, poczęstować się słodyczami, chrupkami, ale największą radość sprawiła dzieciom PIZZA. Wszyscy uczestnicy zjedli ją ze smakiem.
Gdy wychowankowie nabrali sił, zabawa karnawałowa trwała dalej. Rozpoczęliśmy od zabaw kołowych: „Bomba”, „ Stary Abraham”, itd. Była to jednak tylko rozgrzewka przed szaleństwami  tanecznymi do współczesnej muzyki.

Na koniec wybrano Króla i Królową balu. Decyzja była dość trudna, jednak po wnikliwej dyskusji zostali nimi Ola  K oraz Kuba B.  Ten bal, co prawda nie na sto par, na pewno pozostanie na długo w naszych wspomnieniach. 

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast