„Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”

12 stycznia w grupie starszej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Mimo wielu obowiązków i tym razem rodzice licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechą. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały ich przybycia, a tematem zajęć była pomoc zwierzętom w czasie zimy.

Dzieci miały okazje wykazać się wieloma umiejętnościami a mianowicie logicznym myśleniem w trakcie rozwiązywania zagadek, umiejętnościom koncentracji i wyciągania winsoków w trakcie słuchania opowiadania, analizą i syntezą głoskową wyrazów oraz czytaniem prostych wyrazów, umiejętnościami matematycznymi w czasie przeliczania, rozwiązywania zadań z treścią, orientacją na kartce papieru oraz umiejętnością rozróżniania kierunków oraz oczywiście śpiewem i poczuciem rytmu w czasie tańca jak również zdolnościami plastycznym w trakcie wykonywania karmników.

W czasie zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech,  ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie.

Dziękuje wszystkim rodzicom za aktywny udział w zajęciach.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast