Rajd Rodzinny 2018

W dniu dzisiejszym przeżyliśmy przygodę na Hali Boraczej. Całą grupą dzieci wraz z ich rodzinami zebraliśmy się obok pensjonatu Alaska, by wspólnie wyjść na Halę Boraczą. U celu czekały na nas pyszne jagodzianki.

Odpoczynek wśród takich widoków był cudowny, wszyscy zebrali siły aby móc wrócić do pensjonatu, gdzie czekał na nich występ dzieciaczków z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zatańczyły, zaśpiewały piosenki i przedstawiły wierszyki- wszystko skierowane do swoich Rodziców z dużą miłością. Nie zabrakło też pysznych poczęstunków- duszonki i kiełbaski z ogniska dodały sił na dalsze biesiadowanie. Tańce i zabawy przy akompaniamencie Pana Piotra wywołały uśmiech na niejednej buzi. Wspomnienia dzisiejszej wycieczki pozostaną na bardzo długo w naszych myślach. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólne spędzenie tego dnia!   Pozdrawiamy i jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO DLA RODZICÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA!

 

Autor: Marta Błażyczek


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast