Dzień Dziecka w przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla naszych przedszkolaków pełen niesamowitych atrakcji. We wtorek  zostaliśmy zaproszeni przez Panią Helenkę do biblioteki, aby tam świętować zbliżający się „Dzień Dziecka”. Przedszkolaki uczestniczyły w zawodach rycerskich, podczas których podzieleni na dwie drużyny „Ace pajace” oraz „Liski chytruski” rywalizowały między sobą w rożnych  konkurencjach. Było aktywnie, ciekawie i bardzo zabawnie! Wszyscy dzielnie wykonywali swoje zadania i walczyli do ostatniej minuty.

1 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się do figloraju „Wesołe groniki” w Cięcinie. Czekał   tam na dzieci słodki poczęstunek i soczek.  Zabawa była przednia, dzieci wybawiły się za wszystkie czasy i były zadowolone z tej miłej wyprawy. Humory dopisywały każdemu i wszyscy szczęśliwi i z wielkimi uśmiechami na buziach wrócili do przedszkola.

Ponadto 5 czerwca przedszkolaki odbyły podróż do MCK w Żywcu. Zobaczyły bajkę muzyczną pt „W tajemniczej krainie krasnoludków”.  Dzieci miały okazje pomóc krasnalowi napisać własną bajkę oraz pokonać złego czarodzieja. Była moc atrakcji, piękne stroje aktorów, dekoracje, gra świateł oraz wile  konkursów i zabawa dla dzieci.. Na koniec każde dziecko dostało prezent od Krasnala- kolorowy balonik. To była prawdziwa przygoda dla naszych wychowanków.

Tegoroczne Święto Dnia dziecka zapewne na długo zapadnie w pamięci każdego naszego przedszkolaka. Dla wszystkich dzieci jeszcze raz składamy najbardziej kolorowe życzenia!

 

Autor : Marta Błażyczek


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast