Pożegnanie 6-latków

Tymi słowami dzieci starsze żegnały się z przedszkolem, Panią Dyrektor,  nauczycielami, personelem przedszkola oraz oczywiście ze swoimi młodszymi kolegami. W dniu 20. 06.2018r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami.  W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili ich gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki od młodszych kolegów, a także dyplomy ukończenia przedszkola. Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE! 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały czas, rodzicom za zaangażowanie,  pomoc, miłe słowo i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

„Smutno w serduszku każdego z nas,
pożegnać przedszkole przyszedł nam czas…”

 

 

Autor : Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast