Dzień Przedszkolaka

Dzień 21 września  jest dniem szczególnym, gdyż w tym dniu obchodzimy  Dzień Przedszkolaka. Od razu po śniadaniu dzieci wraz z wychowawcami  przenieśli  się w świat zabaw. Grupa średniaków i starszaków wspólnie tańczyła do przebojów muzycznych oraz aktywnie brała udział w zabawach integracyjnych.

Po obiedzie przedszkolaki udały  się do Pani Helenki z Biblioteki Środowiskowej, która jak zawsze zapewniła dzieciom moc atrakcji. Przedszkolaki wzięły udział w wyścigu drużyn: bieg z piłeczką, misiem, strzelanie z łuku oraz rzut talerzem. Następnie oglądały”dawne zabawki” oraz prezentację multimedialną jak kiedyś bawiły się dzieci. Dzieci wykonywały również latawce: średniaki kolorowały, a starszaki malowały farbami według własnych pomysłów. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek.

 Mamy nadzieję, że dla wszystkich dzieci  był to WSPANIAŁY DZIEŃ. A naszym przedszkolakom jeszcze raz życzymy SAMYCH UŚMIECHÓW!!!

 

Autor: Katarzyna Śleziak

 

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast