Dzień Edukacji Narodowej

14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem.  Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym przedszkolakom, którzy w wierszach, piosenkach, grze na instrumentach i tańcach wyrazili swoją wdzięczność dla wszystkich Pań, które pracują  i pracowały w naszym przedszkolu.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały wielkie brawa. Pani Dyrektor złożyła nauczycielom ciepłe życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Dopełnieniem tej szczególnej uroczystości było gromkie odśpiewane przez dzieci  sto lat oraz wręczenie Paniom drobnych upominków wykonanych przez grupę starszaków.

Dziękujemy także rodzicom i dzieciom za pamięć, złożone życzenia oraz wręczone kwiaty.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast