Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj nocą wędruje,
w okna zagląda i nasłuchuje.
Gwiazdka w okna świeci
gdzie są grzeczne dzieci ?

W czwartek 06.12.2018r. wybraliśmy się autokarem do Sali zabaw w Węgierskiej Górce „Olivierland”. Celem wyjazdu było zapewnienie dzieciom różnorodnych form aktywności ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo w czasie zabaw. W trakcie pobytu w Sali dzieci korzystały z wszelkich atrakcji tj. zabawy na różnych urządzeniach zabawowych, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód i mnóstwo innych atrakcji.

Największym  zaskoczeniem była wizyta Mikołaja. Długo oczekiwany przez  dzieci gość, kochany przez wszystkich odwiedził nas, bo przecież mamy grzeczne dzieci?  Zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce, udziału w różnego rodzaju tańcach prowadzonych przez samego Mikołaja i jego pomocników – Śnieżynki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie, panowała miła i radosna atmosfera.  Na zakończenie Mikołaj wręczył wszystkim prezenty.  Niektórzy podeszli do Mikołaja z rezerwą, ale większość dzieci nie mogła się doczekać, kiedy usiądzie mu na kolanach. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały wesołą piosenkę a Mikołaj obiecał, że wróci do nich w przyszłym roku. Na zakończenie spotkania zrobiono wspólne zdjęcia z Mikołajem. Wyjazd był udany i sprawił dzieciom wiele radości.

Wszystkim rodzicom którzy byli zaangażowani w zorganizowanie tej miłej niespodzianki dla swoich pociech, serdecznie dziękujemy.

 

Autor:Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast