Dzień Babci i Dziadka w grupie starszej

Te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie 5-6 latków, gdzie przedszkolaki z całego serca próbowały wyrazić miłość, szacunek i wdzięczność dla swoich dziadków. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka  staramy się obchodzić w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.                

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny przedstawiając bajkę pt. Kopciuszek”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły i grały. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki  z pięknymi życzeniami. To nie koniec niespodzianek bo na szych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przy pomocy naszych rodziców. Dziadkowie mieli możliwość upamiętnienia tego dnia przez wykonanie sobie pamiątkowych zdjęć z wnukami w specjalnie przygotowanej  foto-budce. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości, oczy wpatrzone w ich wnuków pokazały  nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas.  To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim,  którzy przyczynili się do organizacji tego dnia.

 

Autor: Ewa Figura

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji Publicznej



Adres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast