Bal karnawałowy

Dziś nasze przedszkole wyglądało jak miejsce z bajki. Były tu wróżki, księżniczki, pajacyki, rycerze i inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Większość dziewczynek była nie do poznania – każda przecież była prawdziwą królewną.

Chłopcy natomiast mogli założyć klub obrońców ludzkości- ponieważ większość z nich była walecznym Spidermenem, rycerzem lub innym wojownikiem. Dzięki naszym dzieciakom świat wyglądał przepięknie.                
Tańce i różne wesołe zabawy trwały aż do obiadu.  Urządziliśmy paradę strojów, konkurs tańca zabawy w pociąg i kółeczka oraz wiele innych wesołych pląsów. W trakcie zabawy przewidziany  był słodki poczęstunek oraz pizza dla wszystkich uczestników balu przygotowany przez rodziców.  Bardzo serdecznie im za to dziękujemy. Szkoda, że takie bale są tylko raz w roku.

 

Autor: Ewa Figura

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast