Zajęcia otwarte w grupie starszej „Szukamy wiosny wokół nas”

22 marca w grupie starszej odbyły się zajęcia otwarte, dla rodziców.  Dzieci miały możliwość wykazania się działaniami w różnych sferach: odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu, dodawały i odejmowały, śpiewały, grały, podejmowały próby czytania.

Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych im zajęciach. Ponadto mogły wykazać się wiedzą z zakresu omawianej tematyki; wymieniając  kwiaty, ptaki, i czynniki  pogodowe zwiastujące wiosnę. Natomiast rodzice   mieli możliwość obserwacji swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz posiadanych wiadomości i umiejętności.

Dziękuję wszystkim rodzicom za poświęcony czas a dzieciom za aktywny udział w zajęciach.

 

Autor: Ewa Figura

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast