„Co w trawie piszczy”

W dniu 28 marca przedszkolaki wzięły dzisiaj udział w musicalu profilaktycznym pt. ” Co w trawie piszczy, czyli w grupie siła” w wykonaniu Teatru Muzycznego FORTE. Historia opowiadała o przygodzie mieszkańców łąki: muchy, biedronki, konika polnego, pszczoły, motylka i pająka.

Bajka ukazała dzieciom, że chociaż wszyscy się bardzo od siebie różnią, lecz wspólnymi siłami można pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

Ponadto w drodze powrotnej z Miejskiego Centrum Kultury odwiedziliśmy naszego pieska Sabrinkę w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Żywcu. Podczas rozmowy z Panią opiekującą się zwierzakami dzieci miały okazję zobaczyć jak mieszkają zwierzęta, dowiedziały się także w jaki sposób można im pomagać. Dzięki zebranej kwocie przekazaliśmy dla naszego pieska 4 worki karmy.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast