Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce: konkursy, tańce, zabawy z chustą animacyjną słodki poczęstunek.

 Dzień obfitował w liczne atrakcje. Po obiedzie wszyscy bardzo miło spędzili czas na świeżym powietrzu w ogrodzie podczas zabaw, rozgrywek sportowych oraz zawodów, szczególnie przypadły dzieciom do gustu skoki w workach oraz na piłkach. 
Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę- lody. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast