Święto rodziny

13 czerwca  odbyło się długo wyczekiwane i ważne święto-Dzień Mamy i Taty. Zebraliśmy się przed Hotelem „Zacisze” i wraz z panem leśniczym udaliśmy się w pieszą wędrówkę po górach. Podczas wyjścia mogliśmy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Wszyscy zebrani- Ci mali oraz Ci duzi dzielnie kroczyli mimo upału, który nam towarzyszył.

Po dotarciu na miejsce i chwili odpoczynku, dzieci przystąpiły do części artystycznej. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach dla swoich kochanych rodziców. Następnie wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki: bransoletki i okulary przeciwsłoneczne, zaśpiewali głośne STO LAT. Nadszedł czas na biesiadowanie…. Piekliśmy kiełbaski, śpiewaliśmy piosenki przy dźwiękach gitary, rodzice i dzieci brały udział w zabawach tanecznych. Był też i czas na niespodzianki:
Pierwszą była wizyta drugiego pana leśniczego, który przywiózł dla dzieci drobne upominki.
Natomiast drugą niespodzianką był prezent przekazany od pana radnego Marcina Ziętka, który ofiarował dzieciom lody. Był to idealny prezent w tym upalnym dniu. 
Był czas na indywidualne rozmowy, integrację naszej małej, ale zarazem licznej grupy przedszkolnej. Mamy nadzieje, że miło spędzili Państwo z nami wspólnie czas.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast