Teatrzyk „Jonasz i Niezwykła ryba”

W czwartek udaliśmy się do Biblioteki Publicznej w Ciścu, aby obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów z Teatru Eden. W spektaklu uczestniczyły także dzieci z Przedszkola nr 2 w Ciścu oraz uczniowie klas 1- w tym nasi wspaniali absolwenci. 🙂Historia opowiadała o Jonaszu- człowieku uczciwym, ale nie zawsze posłusznym. Spektakl ukazał niezwykłe przygody bohatera- w tym życie w mieście, podróż statkiem oraz przebywanie w brzuchu ryby!
Ta biblijna historia w swym przekazie ukazała dzieciom, że każdy może popełniać błędy- jednak istotne jest, aby umieć się do niego przyznać i przeprosić. Zwrócono także uwagę, na bycie posłusznym, umiejętność słuchania starszych i przebaczenie.

Spektakl dostarczył dzieciom niezwykle dużo wrażeń, a nasi wychowankowie z wielkim zaangażowaniem i empatią śledzili losy bohaterów.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast