Konkurs Pieśni Patriotycznej

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki brały udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. M. Papiurek w Węgierskiej Górce. Nasze przedszkole reprezentowali: z grupy młodszej solistka Łucja Łajczak  z utworami: „Dziewczyna z granatem” oraz „To jest mój kraj”oraz z grupy starszej zespół 6-osobowy: Maja Piela, Maja Magiera, Aleksandra Kotrys, Zuzanna Królczyk, Jakub Gluza oraz Patryk Kochutek w utworach: „Warszawskie dzieci” i „Wielkie święto”.Komisja miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców ponieważ wszystkie dzieci zaprezentowały się pięknie o czym mogą świadczyć same I miejsca. Jednak w przeglądzie diecezjalnym nasze przedszkole i gminę będzie reprezentować Łucja Łajczak. Serdecznie gratuluje wszystkim dzieciom i życzę dalszych  sukcesów w rozwijaniu swoich talentów” niemały.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast