Bal karnawałowy 2020

W piątek 7 lutego lutego już od rana w naszym przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieciaki przeniosły się do wielkiej krainy bajek, przebrane były m.in. za bohaterów znanych bajek: księżniczki, czarownice, policjanta, Spider-Mana, Batmana, różne zwierzątka… aż nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po prezentacji strojów, rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki.

Dzieciaki świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi paniami. Nie zabrakło różnych konkursów i pląsów, był między innymi pokaz mody karnawałowej, taniec w parach z balonem, zabawa z krzesełkami i wiele innych. A uśmiech nie znikał z twarzy naszych pociech, mimo chwilowego zmęczenia.  Oczywiście nie brakło czasu także na chwilę odpoczynku, podczas którego przedszkolaki mogły poczęstować się napojami, słodkościami,   a także …. pyszną  pizzą.  Kiedy czas zabawy dobiegał końca, dzieci   z żalem opuszczały salę balową. Spędziliśmy czas na miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła dzieciakom wiele radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

Autor: Izabela Wołczyk


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast