Dzień Babci i Dziadka w grupie starszaków

Dnia 05.02 w przedszkolu zebrali się wspaniali goście, z którymi świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły bajkę pt. „Jaś i Małgosia”. Następnie przenieśliśmy się w magiczną podróż po latach minionych. W wierszach i piosenkach staraliśmy się wyrazić wdzięczność Babciom i Dziadkom za ich obecność, życzliwość, poświęcony czas oraz za to, że zawsze można na nich liczyć. Wnukowie po odśpiewaniu STO LAT, wręczyli naszym gościom własnoręcznie robione i ozdobione przez dzieci pierniki – takie jak z chatki „Baby Jagi” ?. Po uroczystej części przyszedł czas na zabawę. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach tanecznych pod kierunkiem p. Zuzi zaprezentowały kilka układów tanecznych. Następnie również dziadkowie wzięli udział w zabawach wspólnie z wnukami, odtańczyliśmy m.in. taniec do piosenki „Odpływają kawiarenki”, a chętni zebrani goście wykonali także instrumentację do utworu „Dziadek polka”. Był także czas na poczęstunek i rozmowy przy kawie i herbacie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, rodzicom za pomoc  w przygotowaniach oraz wszystkim dzieciom za wytrwałość i przepiękny występ.

„Kochana Babciu i Dziadku, nie jest dziełem to przypadku,
że was bardzo tak kochamy i życzenia z serc składamy”

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast