Spotkanie z Świętym Mikołajem i Panią Choinką

Dzień 6 grudnia jest długo wyczekiwanym świętem dla dzieci zarówno małych jak i dużych. W tym roku Mikołaj zostawił dla dzieci nagranie, w którym to wspólnie z nim i Panią Choinką bawiliśmy się przy muzyce. Ależ było zaskoczenie na twarzach dzieci, gdy zobaczyły Mikołaja na tablicy i ekranie komputera.

Niestety zabrakło chociaż odrobiny śniegu, więc jak to powiedział sam Mikołaj, przybył do Polski „Mikołajolotem”.

Śpiewaliśmy wspólnie piosenki o tematyce zimowej, tańczyliśmy przy muzyce, a nawet braliśmy udział w rozgrzewce, którą poprowadził sam ŚWIĘTY MIKOŁAJ.  Zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki były bardzo grzeczne, ponieważ elfy Mikołaja zostawiły ukryte dla dzieci prezenty. Doszły nas słuchy, że prezenty bardzo, ale to bardzo spodobały się dzieciom. 

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast