Wigilia przedszkolna

„Jest taki dzień,  bardzo ciepły  choć grudniowy…”

Dnia 22 grudnia  odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilijka. W tym roku trochę inna niż zwykle, ponieważ nie łamaliśmy się tradycyjnie białym opłatkiem. W zamian za to, nasi najmłodsi i starszaki, przygotowały krótkie występy artystyczne.

W wierszu, piosenkach świątecznych, kolędach i pastorałkach wprowadziły nas jeszcze bardziej w piękny klimat świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też życzeń świątecznych od naszych przedszkolaków.

Po części artystycznej zasiedliśmy do stołu, na którym podane zostały pyszne dania. Nie mogło zabraknąć barszczu z uszkami, rybki, sałatek i trochę słodkości. 🙂

Chcemy życzyć przede wszystkim zdrowia, które w obecnej sytuacji jest najbardziej pożądanym prezentem, a także spędzenia tego magicznego czasu w gronie rodzinnym, w radości, wytchnieniu, spokoju. Wszelkich łask od maleńkiej Dzieciny.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!